Spausdintuvų kasetės 

Rodoma 4297 - 4308 iš 4324 dalykų

Spausdintuvų kasetės internetu

kasetes24.lt - bene didžiausia spausdintuvų kasečių parduotuvė internete, kurios prekių asortimente - daugiau nei 3500 skirtingų kasečių lazeriniams, rašaliniams bei adatiniams spausdintuvams.

Visos parduodamos prekės yra apsaugotos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl pirkdami prekes mūsų parduotuvėje galite būti tikri, kad nupirkę netinkamą kasetę visuomet galite ją pakeisti į kitą arba atgauti sumokėtus pinigus.

Didžiuojamės, kad daugelį prekių galime pristatyti jau kitą darbo dieną, todėl jeigu neesate pasirūpinę spausdintuvo kasete iš anksto, jums nereikės ilgai laukti ir nutraukti darbo dėl neveikiančio spausdintuvo.

Savo asortimente nuolat turime didelius kiekius HP spausdintuvų kasečių, Canon spausdintuvų kasečių, Brother spausdintuvų kasečių už geriausią kainą. Galime pasiūlyti Triumph-Adler spausdintuvų kasetes, Utax spausdintuvų kasetes, Lexmark spausdintuvų kasetes. Prekiaujame Samsung spausdintuvų kasetėmis, Xerox spausdintuvų kasetėmis, Epson spausdintuvų kasetėmis. Pristatime greitai ir suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Pirkti spausdintuvų kasetes dar niekada nebuvo taip paprasta! Mūsų išskirtinis katalogas leidžia lengvai rasti kasetę daugeliui spausdintuvų įvedus jo pavadinimą arba pavadinimo fragmentą. Kataloge lengvai rasite originalias spausdintuvų kasetes ir analogines spausdintuvų kasetes.